اسمردیس

بیشتر از بیست سال از شروع فعالیت ما می گذرد و افق های نو همچنان در پیش روی ما خودنمایی می کند.

درباره گروه صنعتی اسمردیس

اسمردیس با بیش از 25 سال فعالیت در زمینه طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت خود را با اهداف بزرگی آغاز نموده است.
نوگرایی در روند تولیدات مجموعه، پذیرش تغییرات برای یافتن راهکارهای بروز، حذف موانع و محدودیت‌هایی که تیم طراحی و اجرا پیش رو داشته است از موفقیت های این مجموعه بوده است تا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز در معرفی سبک های خاص و انحصاری در صنعت دکوراسیون داخلی حفظ نماید.
یکی دیگر از دستور کارهای مجموعه اسمردیس پایبندی به تعهدات، گفتار و رفتار صادقانه با مشتریان گرامی است. ما برای دستیابی به این اهداف در تلاش بوده ایم تا محیط کار و زندگی شما مشتریان عزیز را مطابق با روحیات و نیازهای امروز جامعه تعریف، طراحی و تجهیز نماییم.
ما در مجموعه اسمردیس بر این باوریم که محیط کاری و زندگی همواره نقش بسزایی در روحیه بخشی افراد داشته و سبب اعتماد به نفس و انگیزه بالای افرادی خواهد شد که در آن محیط حضور دارند.

مجوزها و نشان ها

نقشه شهرهایی که تا به حال به آنجا ارسال سفارش داشته ایم.

iran Placeholder
iran

ما ایده شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

محصولات ارائه شده در گروه صنعتی اسمردیس جهت محیط سازی انواع مختلف فضاها اعم از اداری، مسکونی، ویلا، باغ و… مناسب می باشد و شما به راحتی میتوانید با استفاده از المانهای مختلف، چیدمان فضای خود را در انواع سبک های مدرن، کلاسیک و… انجام دهیدTبا این حال در صورتی که نیاز به محصولاتی داشتید که در اسمردیس موجود نبود، میتوانید با کارشناسان بخش فروش ارتباط برقرار کرده و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

31200
تنوع محصولات
780
تعداد محصولات
32
اعضای تیم
4
دفتر های کاری ما
2750
کاربران سایت ما
3,500,000
میانگین مبلغ هر سفارش

ما خلاق ترین هستیم

3) تولید محصول

توسط نیروهای مجرب دپارتمان تولید

4) عکاسی محصول

توسط دپارتمان مدیا در آتلیه اختصاصی

1) اتود زدن محصول

توسط طراحان مجرب دپارتمان ایده یابی

2) طراحی محصول

توسط مهندسین دکوراسیون داخلی در دپارتمان طراحی