یک سال ضمانت

یک سال گارانتی

تمامی محصولات خریداری شده از گروه صنعتی اسمردیس از نظر کیفیت قطعات و ساخت به مدت یکسال ضمانت می شوند. موارد ضمانت شامل هزینه های تعمیر و سرویس ناشی از اشکال در تولید محصول و یراق آلات استفاده شده در محصول که در زمان استفاده به صورت معمول دچار مشکل می شود خواهد شد.

در صورتی که ایراد وارده به تشخیص کارشناسان اسمردیس ناشی از موارد غیر عادی (سهل انگاری در نگهداری و استفاده غیر اصولی، شستشو، آب خوردگی، کشیده شدن اجسام نوک تیز بر روی محصول، قرار دادن اجسام سنگین، داغ، خیلی سرد و… بر روی کالا، حمل و نقل نامناسب، آسیب دیدگی سطوح محصول ناشی از تماس با مواد شیمیایی مانند اسیدها، بنزین، تینر و انواع حلال ها، شوینده ها و مواد آرایشی و بهداشتی و …) باشد، محصول شامل گارانتی نمی شود.

گارانتی محصولات در مقابل خسارات ناشی از بلایای طبیعی(سیل، زلزله، آتش سوزی و…) از درجه اعتبار ساقط می گردد.

یک عمر خدمات پس از فروش

یک عمر خدمات پس از فروش

در راستای ایجاد رضایت برای مشتریان عزیز، تمامی محصولات خریداری شده از اسمردیس بصورت مادام العمر مشمول خدمات پس از فروش می شوند. محصولات برندهای دیگر مشمول شرایط خدمات پس از فروش طبق قوانین شرکت تولید کننده خواهند بود. کلیه هزینه های تعمیر و ایاب و ذهاب و خدمات نماینده تعمیرات، در دوره خدمات پس از فروش برعهده مشتری خواهد بود.

فرم درخواست ضمانت

فایل خود را آپلود کنید You can upload up to 4 files.