میز مدیریت

قبل از خرید مبلمان اداری این هفت نکته را در نظر بگیرید

خرید مبلمان اداری باید با توجه به فاکتورهای گوناگونی انجام شود. این فاکتورها شامل فروشگاه عرضه‌کننده، ظاهر، بهداشت، ابعاد و… هستند.

میز کار گروهی

برای ایجاد یک فضای اداری زیبا و آرامش‌بخش به تجهیزات مختلفی نیاز دارید که از جمله آن‌ها می‌توانیم به مبلمان اشاره داشته باشیم. خرید مبلمان اداری با نکات مختلفی همراه هستند که هر کدام از آن‌ها توانسته‌اند اهمیت ویژه‌ای داشته باشند.

اگر می‌خواهید یک انتخاب موفقیت‌آمیز داشته باشید، باید به 7 فاکتوری که در اینجا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت، توجه داشته باشید. همراه ما بمانید.

میز کنفرانس

قبل از اینکه برای خرید مبلمان اداری آماده شوید، نیاز است برخی فاکتورها را شناسایی کنید. این فاکتورها به کمک شما می‌آیند تا بتوانید بهترین خرید را برای خود رقم بزنید و از این طریق در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی داشته باشید. حالا سؤالی که مطرح می‌شود این است فاکتورها کدام‌اند؟ کافی است به لیست زیر نگاهی بیندازید:

توجه به بودجه

قبل از اینکه نسبت به خرید مبلمان برای اداره اقدام کنید، نیاز است نگاهی به کیف پول خود بیندازید. هر چند آسایش و راحتی کارمندان بسیار حائز اهمیت است؛ اما هر قدمی که به جلو می‌گذارید، باید با توجه به بودجه باشد. مبلمان گران‌قیمت الزاماً به معنای بهترین کیفیت نیستند. قبل از اینکه برای خرید قدمی بردارید، حتماً از فروشندگان مختلف قیمت‌ها را جویا شوید. همچنین اگر بودجه شما محدود است، خرید مبلمان با قیمت‌های نجومی را کنار بگذارید.

توجه به دوام مبلمان اداری

دوام مبلمان اداری از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. گاهی اوقات محصولات بسیار شیکی را در ویترین می‌بینیم و خواستار تهیه آن‌ها هستیم. در واقع محصول تنها از نظر بصری توجه ما را به خود جلب کرده است و دوام خاصی ندارد. همین موضوع ماندگاری را به شدت کاهش می‌دهد و باید در مدت‌زمان کوتاهی نسبت به تهیه مبلمان جدید اقدام کنیم. جنس رویه و پایه‌ها بسیار اهمیت دارد. حتماً زمان کافی به تحقیقات اختصاص دهید تا بی‌گدار به آب نزنید.

توجه به متراژ هنگام خرید مبلمان اداری

نکته دیگری که هنگام خرید مبلمان اداری توجه زیادی را می‌طلبد، متراژ است. قبل از اینکه پا در فروشگاه بگذارید، از متراژ محیط و اداره مورد نظر باید مطمئن باشید. اگر نسبت به این موضوع آگاهی نداشته باشید، در آن صورت مرتکب تصمیم اشتباه خواهید شد و دیگر مبلمان خریداری شده جایی در دفتر نخواهند داشت. اگر متراژ کوچک است، حتماً از مبلمان جمع و جور استفاده کنید تا فضای کافی برای تردد وجود داشته باشد و به اصطلاح محیط تنگ یا خفه دیده نشود. اگر متراژ بزرگ است، می‌توانید از مبلمانی با ابعاد بزرگ‌تر بهره ببرید. لازم به ذکر است مبلمان بزرگ‌تر به بودجه بیشتری نیز برای خرید نیاز دارند.

راحتی مبلمان خریداری شده

قطعاً راحتی مبلمان اداری نیز بسیار مهم است. شما باید چندین ساعت را روی این مبلمان بنشینید. قطعاً اگر نتوانید راحتی دلخواه خود را دریافت کنید، به سرعت خسته می‌شوید و بازده کاری پایین می‌آید؛ به همین علت هنگام خرید باید به صورت حضوری اقدام کرده و با نشستن روی مبلمان راحتی آن‌ها را چک کنید. در کل راحتی رابطه مستقیمی با میزان کار مثمر ثمر دارد.

بهداشت مبلمان نوع اداری

مبلمان از جمله تجهیزاتی به شمار می‌روند که دائماً در معرض آلودگی و کثیف شدن هستند؛ به همین علت هنگام خرید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که آیا محصول به راحتی پاک می‌شود یا خیر؟ گاهی اوقات جنس مبلمان به گونه‌ای است که لکه‌ها را با سرعت بالایی به خود جذب می‌کند و حتی بعد از پاک کردن نیز لکه‌هایی مشاهده می‌شوند. همین موضوع ظاهر کار را بسیار خراب می‌کند؛ به همین علت این نکته مهم را نیز در نظر بگیرید.

ظاهر مبلمان

هنگام خرید مبلمان اداری باید به ظاهر آن‌ها نیز توجه داشته باشید. ظاهر زیبا و شیک می‌تواند روی روحیه کارکنان نیز تأثیر بگذارد. همچنین فراموش نکنید رنگ مبلمان را به گونه‌ای انتخاب کنید که با سایر المان‌ها هماهنگی داشته باشد. رنگ پرده‌ها، دیوار و... می‌توانند در انتخاب شما تأثیر بگذارند؛ بنابراین همه چیز را سبک و سنگین کنید.

توجه به فروشگاه عرضه‌کننده

آخرین پارامتری که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم، فروشگاه عرضه‌کننده است. امروزه فروشگاه‌های مختلفی وجود دارند که در زمینه ارائه مبلمان اداری فعالیت می‌کنند. شما باید به دنبال گزینه‌ای باشید که تمامی فاکتورهای ذکر شده را برای محصولات خود در نظر گرفته است. گروه صنعتی اسمردیس می‌تواند همان انتخاب مطمئن باشد. مبلمان ارائه‌شده توسط این مجموعه کیفیت بالایی دارند و همچنین متناسب با هر نوع بودجه‌ای هستند؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید نسبت به خرید اقدام کنید.
سخن آخر

مبلمان اداری در فضای رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند و ظاهر مخصوص به خود را دارند. برای اینکه بتوانید یک انتخاب ویژه رقم بزنید، نیاز است به پارامترهای گوناگونی توجه داشته باشید. ظاهر، بهداشت، اندازه، دوام و فروشگاه عرضه‌کننده در بین این موارد جای می‌گیرند. گروه صنعتی اسمردیس انواع مبلمان را با طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد. برای خرید و ثبت سفارش کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید